Нанесение на воздушные шары логотипа в Украине - Твой Дизайн в Киеве

Нанесение на воздушные шары логотипа в Украине

В наличии
1.75 UAH 1,75 грн.
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
8 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Доставка курьером
Описание

Ще однією досить цікавою особливістю повітряних куль є той факт, що за допомогою спеціальних технологій ви купуєте можливість нанесення логотипів на повітряні кулі, що є в деяких випадках рекламним ходом. Логотип на шарах можна нанести будь-якого кольору, також нанесення логотипу на кулі може бути як одним кольором так і декількома квітами та колір кулі ви теж вибираєте самі! Все частіше на виставках, конференціях і семінарах можна зустріти логотип на кулі, який не тільки привертає увагу потенційно клієнта, а й сприяє уявлення корпоративного стилю вашої компанії. В результаті нанесення логотипу на воздушные шары має величезне значення і все більш часто подібне рішення використовується в маркетингових цілях. Це привертає увагу до вашого продукту або компанії, так само сприяє збільшення числа клієнтів, і тому якщо ви хочете залучити клієнтів дзвоніть нам і ми завдамо логотип на кулі в найкоротші терміни, кульки з логотипом запорука успіху вашої компанії. Для друку на кульках застосовується високотехнологічне обладнання, за рахунок чого друк на кульках виходить високої якості. Якщо ви знаходитесь в пошуках вдалого рекламного інструменту для вашої компанії, то повітряна куля з логотипом ― це найоптимальніший варіант. Куля з логотипом підкреслить імідж вашої компанії і корпоративний стиль, а також стане відмінним сувеніром для ваших клієнтів і партнерів.

Кулі нанесення

нанесення логотипу на кулі
Ви можете замовити у нас друк на повітряних кулях логотипу вашої компанії, малюнка, вітальної написи. У роботі ми використовуємо новаторський метод шовкотрафаретного друку на кулі в один або кілька кольорів. Зображення наноситься на кулі понад 150 забарвлень, діаметром від 10 сантиметрів до 2,5 метрів, так що ви без зусиль підберете собі кольори, що враховує корпоративний стиль вашої компанії. Крім того, ми здійснюємо нанесення логотипу кулі топ-принт, що застосовується для плетіння гірлянд з логотипом. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо кольорове нанесення на кулі швидко і якісно, ​​аж до одного робочого дня!


Кульки з логотипом

нанесення логотипу на шариВ центрі уваги ― куля повітряна! Реклама повітряними кулями ніколи не втратить своєї актуальності, як ніколи людям не набриднуть свята. Проводьте ви дитяче харчування або надаєте евакуаційні послуги, рекламні кулі створять вашому підприємству імідж компанії, що працює енергійно і радісно. Нанесення логотипу на повітряні кулі перетворить ці милі атрибути свята в маркетинговий інструмент. Кулі під нанесення логотипу можуть бути різного кольору і фактури. Виберіть потрібні вам повітряні кулі. Логотип зробимо ми. Як відбувається нанесення логотипу кулі? На повітряна куля нанесення відбувається в кілька етапів. Перед нанесення куля піддається дбайливого обробці і в результаті зберігає свій блиск і еластичність. Нанести навоздушние кулі логотип можна одним або декількома квітами. Поміщений на кулю логотип буде точно зберігати пропорції, визначені бренд-буком. Замовляти на кулі нанесення краще заздалегідь, особливо якщо має значення колір куль. Нанесення на кулю реклами не займає багато часу. А повітряна куля з нанесенням малюнка або логотипу подарує вам нових покупців, багато з яких стануть постійними. Куля реклама радує око і проситься в руки. Логотип, нанесений на кулю бізнес реклама вашої компанії. А також шары воздушные  повітряна реклама, яка радує око.

Для отримання уявлення, як виглядатиме повітряна кулька з печаткою, ви можете скористатися нашим калькулятором

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании Твой Дизайн
96% положительных из 85 отзывов
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 100%
Актуальность описания 94%
Выполнение заказа в срок 94%
 • 1
  Очень плохо
  Заказ отправляла 2 раза,но мне никто так и н перезвонил,прошло больше недели(
  • Заказ выполнен невовремя
  • Цена актуальна
  • Описание неактуально
  • Наличие актуально
 • 5
  Отлично
  Отличные впечатления от оперативности и скорости выполнения заказа в канун нового года. Работа отличное, качество супер, все не просто вовремя, а даже раньше!!
  Комментарий компании:
  Ирина Спасибо!!! Рады сотрудничеству !!! С Новым Годом Вас!!!
Твой Дизайн
Киев
График работы
Нанесение на воздушные шары логотипа в Украине
В наличии
1,75 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом