Хлорные таблетки ДЕЗ Хлор для дезинфекции ВОДЫ, овощей, фруктов 300 табл.,1 кг - Бытовая химия "Бджілка", моющие средства производства "Нова-Хим", дезсредства . в Киеве

Хлорные таблетки ДЕЗ Хлор для дезинфекции ВОДЫ, овощей, фруктов 300 табл.,1 кг

В наличии
UA
365 UAH 365 грн.
при заказе от 3 шт.
Оптовые цены
375 грн. розничная цена
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
7 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
НОВА ПОШТА, Нова Пошта
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Гигиена-Мед
Страна производитель Украина
Тип Дезинфицирующее моющее
Сфера использования HoReCa, Птицефабрики, Животноводство, Клиники и медицинские учреждения, Мясокомбинаты, Фармацевтическая промышленность, Пищевая промышленность, Предприятия ЖКХ, общественного питания
Объем 1.0 (л)
Дополнительные характеристики
Хорные таблетки 1 кг
Показать все
Описание

«ДЕЗ Хлор» — банка 300 таб, 1,05 кг, дезінфекційний засіб широкого спектру дії. Являє собою таблетки білого кольору вагою 3,5 г, добре розчинні у воді. При розчиненні однієї таблетки виділяється 1,5 г активного хлору. 

Склад:

 • Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти — 80-82% (діюча речовина).
 • Адипінова кислота — не більше 10%.
 • Карбонат натрію — не більше 10% (допоміжні речовини).

Засотосвується для 

для знезараження води, овочів, фруктів,

води для приготування харчового льоду,

дезінфекції ємностей для зберігання води,

дезінфекції об’єктів у спортивно-оздоровчих закладах,

басейнах, саунах, лазнях.

 

Засіб "ДЕЗхлор" застосовують для знезараження води, промислових та побутових стоків, води криниць та станцій фільтрації, систем охолодження (замкнутого водообігу), мереж водопостачання та водовідведення, водосховищ, ємностей для зберігання та транспортування води (резервуарів та трубопроводів, сховищ питної води); для знезараження води плавальних басейнів та "чаш" басейнів; обхідних доріжок, трапів, спортивних тумб, ослонів, ніжних ванн; поверхонь та предметів умеблювання підсобних приміщень та місць загального користування (підлога, стіни, двері, ручки дверей, шафки, ослони, гумові килимки, дерев'яні решітки, крани), санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю у плавальних басейнах, а також для знезараження фруктів, овочів та води для приготування харчового льоду.

Дезінфекцію проводять способами хлорування, заповнення, протирання, замочування і занурення у відповідності з режимами, наведеними в табл. 2 ― 5.

3.1.7. Засіб "ДЕЗхлор" рекомендується застосовувати при не централізованому водопостачанні для хлорування колодязної, річкової води тощо, яка потребує знезараження щодо бактерій та вірусів згідно епідемічних показників. Знезараження питної води при централізованому та нецентралізованому водопостачанні здійснюється у відповідності з офіційно діючими в Україні нормативними документами.

При знезараженні засобом "ДЕЗхлор" води, яка не потребує очищення (прозора і безбарвна, колодязна, каптажна тощо) при  централізованому та нецентралізованому водопостачанні необхідно розчинити відповідну кількість таблеток засобу "ДЕЗхлор" у воді з розрахунку 2 мг активного хлору на 1дм3 води. Вміст залишкового вільного хлору у воді повинен складати 0,3-0,5 мг/дм3 через 25 хв після розпаду таблетки (таблеток) у відповідності з діючим в Україні відповідним нормативним документом.

При знезараженні забрудненої води (річкової, озерної, ставкової тощо) вміст активного хлору має становити до 10 мг на 1 дм3 води. Обов’язковою вимогою при знезараженні природних каламутних і високо-колірних вод є їх попереднє фільтрування через дрібнотканинний фільтр, а вміст залишкового вільного хлору повинен складати 1,4-1,6 мг/дм3 через 25 хв після розпаду таблетки (таблеток). Для видалення надлишку хлору та утворення можливих побічних хлоровмісних вуглеводнів після знезараження рекомендується фільтрація води через активоване вугілля, інші сорбенти або кип’ятіння протягом 1 хв.

Визначення необхідної дози хлору для знезараження води здійснюють шляхом пробного хлорування. Для цього беруть три ємності, кожну заповнюють водою об’ємом 1,0 дм3, вносять дезінфекційний засіб із розрахунку 1,0, 3,0, 5,0 мг активного хлору для чистої води або 3,0, 6,0, 9,0 мг для фільтрованої каламутної і забарвленої води. Воду ретельно перемішують і через 25 хвилин визначають наявність запаху хлору у воді. Ефективною вважається кількість засобу, при внесенні якої через 25 хвилин у воді виявляється запах хлору. Якщо запах дуже сильний, то необхідно повторити пробне хлорування, зменшивши вдвічі кількість засобу або збільшивши обєм води.

Воду, яка не потребує очищення (колодязну, каптажну, артезіанську тощо) та відповідає за санітарно-хімічними показниками вимогам до питної води при водопостачанні, після знезараження засобом "ДЕЗхлор" дозволяється використовувати для пиття, технічних та господарсько-побутових потреб.

        Забруднену воду (річкову, озерну, ставкову тощо) після знезараження засобом "ДЕЗхлор" дозволяється використовувати для технічних та господарсько-побутових потреб. 

Для дезінфекції різних об'єктів рекомендується застосовувати розчини засобу "ДЕЗхлор" із вмістом активного хлору від 0,0025 % до 0,3 %.

Дезінфекція ємностей для зберігання та транспортування води. Внутрішні поверхні ємностей для зберігання та транспортування води знезаражують способами протирання або заповнення ємності дезінфікуючим розчином за режимами, наведеними в таблиці 3.

Спосіб протирання: ємність протирають ганчір'ям, змоченим у 0,0025 % (за  активним  хлором) розчині засобу "ДЕЗхлор" за норми витрати 100 мл/м2. Прибиральний інвентар та відпрацьований матеріал замочують у розчині, який містить 0,2 % активного хлору.

Для знезараження води в басейнах необхідну кількість таблеток попередньо розчиняють у спеціально виділеній промаркованій ємності, а потім цей розчин додають у воду басейна: при проточній системі – до трубопроводу, що подає воду, при рециркуляційній – перед фільтрами.

Робоча доза дезінфекційного засобу "ДЕЗхлор" визначається дослідним шляхом із розрахунку постійної наявності залишкового вільного хлору не менше 0,5 мг/дм3.

В період тривалого інтервалу у роботі басейна (більше 2-х годин) допускається підвищення вмісту залишкового вільного хлору до 1,5 мг/дм3.

Для басейнів у шкільних, дошкільних та оздоровчих закладах (малі басейни з площею дзеркала води до 100 м2 термін повної заміни води складає:

для дітей – не більше 8 годин;

для дорослих – не більше 12 годин.

. Знезараження фруктів та овочів. Фрукти та овочі обмивають водою для видалення бруду, а потім занурюють у розчин, що містить 0,004 % активного хлору, на 30 хв. По закінченні дезінфекції фрукти та овочі миють та висушують.

Знезараження води для приготування харчового льоду. При приготуванні харчового льоду із води, яка відповідає за фізико-хімічними показниками ГОСТ 2874-82, потрібно розчинити таблетку засобу "ДЕЗхлор" із розрахунку вмісту залишкового вільного активного хлору не менше 0,3 – 0,5 мг/дм3, після чого воду заморожують. (1 таблетка  засобу 1,0 г на 225 л води).

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
100% положительных из 19 отзывов
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Спасибо большое за хорошую работу
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
  Комментарий компании:
  Спасибо большое за заказ, очень рады, что Вам понравилось! Будем рады Вам снова)
Хлорные таблетки ДЕЗ Хлор для дезинфекции ВОДЫ, овощей, фруктов 300 табл.,1 кг
В наличии
365 грн.
при заказе от 3 шт.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом