MGF Acryl-Spachtel финишная (Акрил-Шпактел) 17 кг. - Укргост, строительная химия, лаки, краски, клей, герметики, инверторы, гвозди, электроды, Киев в Киеве
Код: мгф

MGF Acryl-Spachtel финишная (Акрил-Шпактел) 17 кг.

В наличии
UA
258.71 UAH 258,71 грн.
315,50 грн.
Скидка еще 20 дней
Оптовые цены
262 грн. от 20 шт.
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Доставка по Киеву и обл
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

MGF
Страна производитель Украина
Состояние материала Готовая смесь
Тип шпаклевки
По типу связующего вещества шпаклевки можно разделить на цементные, гипсовые и полимерные.
Полимерная
Назначение шпаклевки Финишная
Тип использования Универсальный
Фасовка материала (кг) 17.0
Показать все
Описание

MGF Acryl-Spachtel - готова до використання акрилова шпаклівка для шпатлювання та фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень.

MGF Acryl-Spachtel (Акрил-Шпактел)

Фінішна шпаклівка
.
-    для внутрішніх робіт
-    біла
-    економічна
-    легко наноситься і шліфується

Застосування
Готова до використання акрилова шпаклівка для шпатлювання та фінішного вирівнювання поверхонь всередині приміщень. Дуже легко наноситься та шліфуються. Може вирівнювати значні нерівності та заповнювати отвори. Дозволяє отримати гладку білу поверхню, може структуруватись рел’єфними валіками, трафаретами та іншим інструментом. Призначена для покриття цементної і гіпсової штукатурки, бетону, гіпсокартону, фарбованих основ, ДВП, ДСП, QSB і OSB, дерева.

Склад: стиролакрилатна дисперсія, мінеральні наповнювачі, допоміжні домішки.

Основа
Підготовка основи здійснюється згідно ДБН В.2.6-22-2001 і СНиП 3.04.01-87. Поверхня повинна бути чистою, сухою та міцною. Відшарування, забруднення, висоли, старі покриття ретельно видалити. Основи, покриті алкідними і масляними фарбами, зашкурити наждачкою. Крихкі основи обробити глибокопроникаючою ґрунтовкою торговельної марки MGF. Вражені грибками місця очистити і обробити антисептичною ґрунтовкою düfa Grund Antiseptik D613 згідно інструкції.

Виконання робіт
Перед використанням ретельно перемішати. Наносити на поверхню сталевим шпателем або теркою шаром до 3 мм. При необхідності створення покриття з більшою товщиною наносити в декілька шарів з повним висиханням кожного попереднього шару. Час висихання одного шару 4–6 годин, час твердіння може змінюватись в залежності від товщини шару, повне твердіння і здатність сприймати навантаження – 12 годин при температурі +20°С і вологості повітря 65%, в інших температурних умовах час твердіння може змінитись.
Витрата при товщині шару 1 мм складає приблизно 1,6 кг/м2, зележить від зернистості поверхні.
Роботи вести при температурі основи від +5°С до 35°С  та при відносній вологості повітря нижче 80%. Після твердіння шпаклівки незначні нерівності вирівняти шліфуванням абразивною сіткою або наждачним папером. Робочі інструменти промити водою відразу після закінчення робіт.
Заходи безпеки і утилізація
Зберігати в недоступному для дітей місці. Не зливати в каналізацію, у водойми та на ґрунт. Залишки висохлої шпаклівки екологічно безпечні і утилізуються як звичайне будівельне сміття.

Зберігання
У щільно закритій тарі у прохолодному місці, при температурі від +5°С до +35°С, запобігати потраплянню прямих сонячних променів на тару. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій заводській упаковці – 12 місяців. Дату та партію виготовлення дивись на упаковці.

Фасовка 1,5 кг, 3,5 кг, 8 кг, 17 кг

ДСТУ Б В.2.7-233:2010
 

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
63% положительных из 203 отзывов
Актуальность цены 67%
Актуальность наличия 73%
Актуальность описания 85%
Выполнение заказа в срок 73%
 • 5
  Отлично
  На компанию вышла случайно, но это была одна из самых удачных случайностей, которая могла произойти. Меня терпеливо выслушали, дали очень дельные советы, детально рассказали по каждой позиции в заказе, в процессе с моей стороны были еще изменения и дополнения - все общение было на самом лучшем уровне. Я уверена, что материалы для ремонта очень качественные, потому что читала о них ранее, и в Укргосте мне предложили действительно хороший товар, а не абы что продать. Я очень благодарна сотрудникам, в частности, Евгению, и обязательно обращусь еще не раз. Спасибо вам большое и процветания вашему бизнесу!!!
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 5
  Отлично
  Замечательная компания, менеджеры дадуют действительно качественный товар, а не просто дорогой! Спасибо, обязательно буду еще сотрудничать.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
MGF Acryl-Spachtel финишная (Акрил-Шпактел) 17 кг.
В наличии
258,71 грн.
315,50 грн.
скидка еще 20 дней
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом