Шпатлівки Мастер «Фасад фініш» 25 кг - Укргост, строительная химия, лаки, краски, клей, герметики, инверторы, гвозди, электроды, Киев в Киеве

Шпатлівки Мастер «Фасад фініш» 25 кг

В наличии
UA
133 UAH 133 грн.
Оптовые цены
119 грн. от 30 шт.
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Способы оплаты
Наложенный платеж, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Доставка по Киеву и обл
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Мастер
Страна производитель Украина
Описание

Шпатлівки Мастер «Фасад фініш»

Розчинна суміш для підготовки основи під оздоблення всередині і ззовні будинків (товщина шару до 5 мм).

Властивості

 • Вологостійка.
 • Морозостійка.
 • Паропропускна.
 • Армована мікроволокнами.
 • Зручна у застосуванні.
 • Екологічно чиста.

Область застосування

Шпатлівка Мастер «Фасад фініш» застосовується для високоякісного вирівнювання стін і стель шарами до 5 мм з бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ перед облицюванням всередині і ззовні будинків. Ефективна у ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на поверхні основи. Суміш Мастер «Фасад фініш» можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також як структурну штукатурку, використовуючи спеціальний структурний валик.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно СніП 3.04.01-87 та ДБН В 2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою, міцною, без видимих ушкоджень. Перед застосуванням розчинної суміші основу очистити від пилу, жиру, олійних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину з основою. Всі нерівні та неміцні ділянки основи слід прибрати. Нерівності основи більше 5 мм вирівняти ремонтною сумішшю Мастер «Універсал» за 24 години до початку робіт. Перед нанесенням розчинної суміші Мастер «Фасад Фініш» поверхню обов'язково обробити ґрунтівкою Мастер «Ґрунт». Неміцні основи обробити ґрунтівкою Мастер «Ґрунт» і витримати не менше 4 годин. Поверхню очищеної основи необхідно зволожити, а основи з високим ступенем водопоглинання (пористий бетон, цеглу та інші основи такого типу) слід зволожити 2-3 рази.

Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура +15 °С - +20 °С) з розрахунку 0,4-0,45 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою дриля та спеціальної насадки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливе протягом 2-х годин. Суміш Мастер «Фасад фініш» наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, тертки та інших інструментів. Розчинну суміш необхідно наносити на поверхню до отримання необхідної товщини. Максимальна товщина шпатлювального шару не повинна перевищувати 5 мм за одне нанесення. Роботи слід виконувати за температури основи від +5 °С до +25 °С. Суміш містить цемент і вапно, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У випадку попадання розчинної суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Забороняється змішувати з іншими наповнювачами та заповнювачами. Під час висихання і зчеплення розчинної суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів і впливу мінусової температури, а під час виконання робіт унеможливити потрапляння опадів. За нормальних кліматичних умов, температури +20 °С і відносної вологості 60%до шліфування (за потреби) можна приступати через добу, до фарбування - через 3 доби.

Шпатлівка фасадна фінішна біла Мастер «Фасад фініш»

 

Технічні характеристики

Склад: цемент з дрібнодисперсійними наповнювачами і комплексом модифікованих добавок.

Витрати розчинної суміші: 1,5 кг/м² на кожен мм товщини й обсягу, який потрібно заповнити.

Пропорція суміші: 0,4-0,45 л води на 1 кг сухої суміші;

6-6,75 л води на 15 кг сухої суміші.

Час використання розчинної суміші:не менше 60 хв.

Товщина шару: до 5 мм.

Температура основи: від +5 °С до +25 °С.

Шліфування: за температури +20 °С - через 1 добу.

Фарбування: за температурі +20 °С - через 3 доби.

Вологостійкість: 95 %.

Морозостійкість: 75 циклів.

Адгезія (міцність зчеплення): 0,3 МПа.

Твердість поверхні: 7 МПа.

Строк придатності та умови зберігання: у фірмовій герметичній упаковці виробника в сухих приміщеннях на дерев'яних піддонах - 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці.

Пакування: мішок 5 і 15 кг.

 
Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
62% положительных из 211 отзывов
Актуальность цены 50%
Актуальность наличия 73%
Актуальность описания 83%
Выполнение заказа в срок 70%
 • 1
  Очень плохо
  Заказ ушел в никуда. Ни звонка, ни товара.
  • Заказ выполнен невовремя
  Комментарий компании:
  Пожалуйста сообщите Ваш номер телефона для уточнения деталей и решения данной проблемы. С ув. Команда ООО Укргост.
 • 1
  Очень плохо
  Не раджу. Замовлення не виконано. Обіцяли скинути рахунок, декілька раз дзвонив нагадував, вже неділя пройшла, а рахунок так і не отримав.
  • Заказ выполнен невовремя
  Комментарий компании:
  Спасибо за ваш отзыв. Менеджер занимавшийся вашим заказом получил выговор. Извините, что вам пришлось столкнуться с неприятной ситуацией.
Шпатлівки Мастер «Фасад фініш» 25 кг
В наличии
133 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом