Пенобетон, Пеноблок в Киеве, Купить пеноблок, Пенобетон купить - ПП Будпостач: газобетон и газоблок по оптовой цене в Киеве

Пенобетон, Пеноблок в Киеве, Купить пеноблок, Пенобетон купить

Под заказ
1335 UAH 1 335 грн./куб.м
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
7 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Aeroc
Страна производитель Україна
Тип Пенобетонный блок
Тип блока Пористый
Цвет Серый
Показать все
Описание

пеноблок киев, пенобетон цена одесса, пеноблок в киеве , купить пенобетон, пенобетон купить, куплю пенобетон, пенобетон цены, цены на пенобетон, пеноблоки цена не дорого

Пеноблок размеры

Пеноблоки цена за штуку

Що вибрати: газоблоки або пінобетон?

І пінобетон і газобетон, з якого отримують газоблоки, є різновидами пористого бетону. Це штучно створюваний матеріал, основою якого стали мінеральні в'яжучі і кремнеземисті компонент - діоксид кремнію. Саме він, а також деякі інші добавки забезпечують матеріалу міцність і твердість. Одна з головних особливостей будь-якого пористого бетону - пористість, з-за цього блоки мають невелику вагу. Винайшов ніздрюватий бетон на початку 20 століття шведський архітектор Ерікссон.

Будь ніздрюватий бетон простий в обробці, легко транспортується, має оптимальні теплозберігаючі властивості. Крім того, газо - і піноблоки, створені з пористого бетону, мають чітку геометрію, хорошу вогнестійкість. Завдяки правильній формі блоків, їх можна укладати на спеціальний клей, щоб шов був мінімальним, непомітним.

Комірчасті бетони поділяються на види в залежності від способу поризації. Так, газобетон відносять до газообразующим, а пінобетон - до пенообразующим. Останній виходить шляхом швидкого змішування розчину, який складається з цементу, води, піску, піноутворювача. Після змішування пінобетон залишають тверднути, причому зазвичай це роблять просто на повітрі.

Суміш для виробництва газобетону має ту ж формулу, але замість піноутворювача туди вводитися алюмінієва пудра. І ще один нюанс - твердіння газоблоків не може проходити на вулиці, а тільки при високій температурі в автоклавах. Автоклав - це одна з обов'язкових видів устаткування для виробництва газобетону. Весь комплекс для його створення коштує дорожче, ніж обладнання для виготовлення пінобетону.

Цим фактом пояснюється однією з головних відмінностей цих матеріалів один від одного - пінобетонні блоки коштують дешевше, ніж газоблоки. На цьому їх відмінності не закінчуються.

Основні відмінності газобетону від пінобетону

При однаковому показнику щільності цих матеріалів, міцність газобетону буде вище. Так, газобетон D-400 буде по міцності дорівнює пінобетону D-600.

Пінобетон має мінімальний рівень абсорбції, а значить високим показником тепло - і шумоізоляції;

Пінобетон рекомендований до використання в місцях з високим рівнем вологості, газобетон - немає;

Стіни, виконані з газобетону не можна залишати без оздоблення, оскільки це матеріал почне вбирати вологу і при зниженні температур може піти тріщинами;

Пінобетон можна виготовляти прямо на будівництві, а ось для створення газобетону обов'язково потрібно автоклавна піч;

Таким чином, пінобетон має більш високі морозостійкі і теплозахисні властивості, ніж газоблок. Останні мають перевагу в міцності, їх рекомендують використовувати для утеплення безгорищних дахів житлових і промислових будівель, для ізоляції промислового обладнання і теплових мереж.

Що стосується пінобетону, то він знаходить своє застосування на покрівлях і трубопроводах, використовується для утеплення зовнішніх стін, фундаментів, підвалів. Якщо будівництво буде проходити в місцях з високою вологістю - варто вибирати тільки пінобетон. Види бетону: ніздрюватий бетон

Строительство из пеноблоков, пеноблоки производство, пеноблоки цена харьков, пеноблоки цена украина, пеноблоки цена киев, пеноблоки цена пермь, пеноблоки цена москва, монтаж газобетонных блоков.

Пенобетон, Пеноблок в Киеве, Купить пеноблок, Пенобетон купить

 

Пенобетон, Пеноблок в Киеве, Купить пеноблок, Пенобетон купить

Види бетону: ніздрюватий бетон

Ніздрюватий бетон являє собою один з підвидів легких бетонів. Невисока щільність бетону забезпечується характерною для нього пористою структурою, в якій пори заповнені навколишнім повітрям. У цьому криється принципова відмінність від інших видів легких бетонів, докладніше про які на http://betonvip.ru/marki-betona/ низька щільність яких обумовлена введеними легкими заповнювачами. Найбільш відомі і широко застосовуються види пористого бетону - це газобетон і пінобетон.

Основна сфера використання таких будівельних матеріалів - зведення малоповерхових будівель як житлового, так і виробничого призначення. Ніздрюватий бетон з класом міцності до B2, 5 допускається застосовувати при будівництві будинків висотою до трьох поверхів. В індивідуальному будівництві ніздрюватий бетон застосовується переважно у формі блоків. Особливості виробництва газобетону не дозволяють виробляти його в іншому вигляді. Пінобетон при необхідності можна приготувати і залити в опалубку безпосередньо на будівництві допомогою спеціальної пересувної установки. Проте для індивідуального будівництва подібна технологія монолітної заливки пінобетону є екзотикою, в той час як піноблоки знайомі всім.

Недоліком пінобетону, пропонованого на вітчизняному ринку, є те, що його виробляють, без перебільшення, на кожному сьомому гаражі. Про дотримання технології при цьому, природно, говорити не доводиться. Проте останнім часом покупці, не дивлячись на більш високий рівень цін, все частіше віддають перевагу великим постачальникам, які мають усталену репутацію на ринку будматеріалів. До недоліків газобетону можна віднести більш високу крихкість порівняно з тими ж піноблоками, а також сильне водопоглинання. Однак при дотриманні технології будівництва це не становить особливої проблеми.

Тонким моментом є визначення розрахункового значення опору теплопередачі та товщини стіни з пористого бетону. Це питання безпосередньо пов'язане з витратою будматеріалів і вартістю будівництва. Причина неоднозначності рішення зазначеної проблеми криється в тому, що з одного боку діє СНиП 23-02-2003, який регулює нормативні значення теплопередачі огороджувальних конструкцій. Наприклад, для широт московського регіону теплоопір становить 3, 16 м2 С/Вт. З іншого боку, випущені територіальні будівельні норми, які допускають істотно меншу величину опору теплопередачі для зовнішніх стін. Стосовно до Москви вона становить 2 м2 С/Вт. Як правило, проектувальники при розрахунку теплозахисту будівлі використовують саме територіальні будівельні норми.

Вже більше десятка років ніздрюватий бетон стабільно затребуваний як сучасний технологічний будівельний матеріал, зручний у роботі і демонструє прекрасні теплотехнічні характеристики. Комірчасті бетони повсюдно застосовуються як в індивідуальному, так і в муніципальному будівництві. Нещодавно в ряді регіонів Росії було заборонено зводити тришарові стіни, що складаються з несучої бетонної стіни, утеплювача і облицювання, колодязьної кладкою. Відмінна альтернатива полягає в застосуванні пористого бетону і будівельних матеріалів на його основі, не потребують додаткового утеплення.

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
84% положительных из 35 отзывов
Актуальность цены 100%
Актуальность наличия 100%
Актуальность описания 100%
Выполнение заказа в срок 100%
 • 5
  Отлично
  Добридень! Замовляв у вас блоки для будівництва свого дома.Товар якісний, блоки цілі, що не биті і не розкришені. Був задоволений роботою менеджерів, доставці товару на вказаний мною адресу. Зробили дуже хороші знижки і я добре заощадив свої гроші. Дуже вдячний даною компанією і раджу її всім своїм знайомим. Надалі планую замовляти тільки у цій компанії. Надалі Предагаем збільшити знижку.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 4
  Хорошо
Пенобетон, Пеноблок в Киеве, Купить пеноблок, Пенобетон купить
Под заказ
1 335 грн./куб.м
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом