Смерть щурам 10кг - Ёшкин кот в Киеве
Код: 43

Смерть щурам 10кг

В наличии
543 UAH 543 грн.
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
3 года
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Доставка курьером по Киеву
Описание

Мишоподібні гризуни - це численна група класу ссавців. До них відносяться шкідники сімейства мишей і хом'якоподібних.

Мишоподібні гризуни можуть поширювати чуму, туляремію, сказ, трихінельоз, лептоспіроз, геморагічну лихоманку, стрептобацили і т.д. Наявність гризунів - це не тільки інфекційний ризик, але й економічний збиток, пов'язаний безпосередньо зі споживанням гризунами кормів і продуктів харчування, псуванням продукції, пожежами, що виникають внаслідок коротких замикань електричних проводів при ушкодженні їхньої ізоляції.

Сірий щур, домашня миша і миша-полівка - це справжня армія, що являє собою істотну загрозу. Поряд з живучістю і високою плідністю гризуни мають досить розвинутий інтелект, здатність ділитися з родичами навичками та отриманою інформацією, умінням швидко адаптуватися до зміни навколишнього середовища. Особливу увагу привертає до себе унікальна здатність гризунів розпізнавати отрути, а згодом і адаптуватися до них. Ця здатність перетворила проблему боротьби з ними в загальносвітову.


Ефективним рішенням проблеми є застосування принади «Смерть щурам №2».

Принада виробляється на основі родентицида II-го покоління - бромадіолон - виробництва компанії «Activa Srl», Італія (антикоагулянт - препарат, що діє на механізм згортання крові, і не відноситься до числа гострих отрут). Дія принади проявляється на 3 - 4-й день і виражається в тому, що гризуни відчувають задуху, починається внутрішня кровотеча, від якої на 4 - 8-й день наступає загибель тварин.

«Крысиная смерть №2» не викликає гострого харчового отруєння, тому гризуни не можуть визначити причину нездужання і попередити популяцію про небезпеку.

Через задуху гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під підлогами, а за межами приміщення, на відкритому місці.

Оригінальна препаративна форма не має аналогів в Україні, в східній Європі і є основною в Італії, Франції, Німеччині та США. Головною перевагою принади «Смерть щурам № 2 » є її привабливість для гризунів.

«Смерть щурам №2» містить у собі винятково натуральні інгредієнти - борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу принаді, а не звичній їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності - 24 місяці). Принада не розрахована на нецільових тварин.

Тістоподібна маса упаковується в пакетики з фільтр-паперу вагою 12,5 грам. Фільтр-папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє принаді працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації і т. д.).

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: 

Засіб "Смерть щурам № 2" розкладати під укриттям у спеціальних або пристосованих для цього шматках картону, поліетилену або жерсті, пінцетом (щоб уникнути «людського запаху») по 2 пакетика для миші, 3-4 пакетика для щура в місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін. 

Розкладати через 2-15 м в залежності від виду та чисельності гризунів 

Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням принади і там, де вона з'їдена, обов'язково поповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання засобу тоді, коли він залишається недоторканим гризунами.

 

ДУЖЕ ВАЖЛИВО:

При застосуванні не розривати пакетики і не доторкатися до принади голими руками, щоб не відлякувати гризунів людським запахом.

Для повного знищення щурів або мишей на оброблюваній території, необхідно своєчасно додавати пакетики з принадою до тих пір, поки вона не перестане поїдатися гризунами.

Принада легко прибирається після застосування і не потребує спеціальної утилізації, досить закопати або спалити її.

Залишки розкладаються на прості складові протягом 30 днів.

«Смерть щурам № 2» є екологічно безпечним продуктом, застосування її не завдає шкоди птахам та бджолам.


Підприємство «Італ Тайгер» випускає принаду «Смерть щурам № 2» в асортименті:

 • у двошаровому полімерному упакуванні вагою 200г (16 пакетиків по 12,5 г);
 • у пластикових відрах по 2,5 кг, 5 кг і 10 кг.
Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании Ёшкин кот
95% положительных из 20 отзывов
Актуальность цены 93%
Актуальность наличия 93%
Актуальность описания 93%
Выполнение заказа в срок 93%
 • 1
  Очень плохо
  Пройшло більше тижня з моменту замовлення і ніхто зі мною не зв'язався, замовленого товару не отримала, вже і не треба
  • Заказ выполнен невовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 5
  Отлично
  Сделка подтверждена Prom.ua
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
Ёшкин кот
Киев
График работы
Смерть щурам 10кг
В наличии
543 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом