Картофелекапалка ДТЗ-2Т - Сантехо — Мойки кухонные купить Киев, Генераторы купить киев Бензогенераторы Дизельные генераторы в Киеве
Код: ДТЗ-2Т

Картофелекапалка ДТЗ-2Т

В наличии
Цену уточняйте
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Добавить в избранное
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз, Доставка курьером
Описание

  Картоплевикопувач навісний транспортерний 2-рядний використовується для високопродуктивного механізованого прибирання картоплі та інших коренеплодів, висаджених рядним способом з глибиною залягання до 15 см. Встановлюється на 3-точкову навісну систему, за допомогою карданного валу стандартної довжини підключається до валу відбору потужності трактора. Має жорсткий корпус, в якому змонтований транспортер з міцних металевих прутів круглого перетину. Транспортер зібраний без застосування будь-яких сполучних елементів, його ланки чіпляються безпосередньо один за одного, тому він відрізняється винятковою ефективністю, надійністю і довговічністю. У рух транспортер приводиться через закритий конічний редуктор, всі підшипникові вузли провідної осі і підтримуючих роликів також знаходяться в закритих корпусах. Ніж виготовлений з цілісного листа металу методом об'ємного штампування. Він має складну інноваційну форму ріжучої кромки, яка забезпечує оптимальний профіль канавки і підрізування бічних стінок. У задній частині корпусу встановлена відбійна гребінка, що задає напрямок потоку коренеплодів в потрібну сторону. Максимальна глибина викопування обмежується опорними колесами, ширина колії яких варіюється від 130 до 180 см. Також можна настроювати поперечне положення картоплевикопувача відносно трактора.

Тип навісний
Тип роботи транспортерний із відкиданням в центр 
Система регулювання зміщення копачки
відносно трактора
+
Кількість рядків, що одночасно викопує, шт. 2
Глибина викопування, мм до 150
Ширина транспортера, мм 2 шт. по 500 мм
Ширина колії опорних коліс, мм 1300 - 1800, безступінчасте регулювання 
Тип ВВП задній, 540 об/хв
Потужність трактора, що агрегатується, к.с. від 35
Габаритні розміри ДхШхВ, мм 1500х1300х930
Маса, кг 210
Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
41% положительных из 273 отзывов
Актуальность цены 46%
Актуальность наличия 47%
Актуальность описания 76%
Выполнение заказа в срок 40%
 • 1
  Очень плохо
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Даже не перезвонили, тишина и покой! Продавцы.....:-(((
  • Заказ выполнен невовремя
 • 1
  Очень плохо
  Сделка подтверждена Prom.ua
  Связался молодой человек, который спросил, где нахожусь.. я уточнила эти данные. На что он сказал, что именно этого товара нет, но есть другой и ч согласилась. Он сказал, что далеко ему и лучше мне самой приехать. При заказе я написала, что ребенок грудной дома и доставка нужнатк курьером. Он сказал, что подумает и перезвонит.. но исчез. Через пару дней я сама позвонила по номеру и ответил другой парень, я все рассказала и он обещал все выяснить и перезвонить. И снова тишина. И так третий раз. Свои опрыскиватели я так и не получила. Увы.
  • Заказ выполнен невовремя
  • Цена актуальна
  • Описание неактуально
  • Наличие неактуально
Картофелекапалка ДТЗ-2Т
В наличии
Цену уточняйте
+380 показать номер
Перезвоните мне