Поглинач вологи ВОЛОЖКА™ зі змінним картриджем  - Magnoliya в Киеве
Код: 0023

Поглинач вологи ВОЛОЖКА™ зі змінним картриджем 

В наличии
200 UAH 200 грн.
Чат с продавцом
+380 показать номер
Добавить в избранное
Рейтинг продавца
Нет отзывов. Добавить
Способы оплаты
Наличными, Наложенный платеж
Способы доставки
Нова пошта, Доставка "Ин тайм"
Описание

 

Поглинач вологи ВОЛОЖКА™ ефективно осушує повітря у закритих приміщеннях об'ємом до 50м³(кімнати, офіси, підвали тощо) та запобігає утворенню конденсату, розповсюдженню плісняви, грибку та неприємних запахів, покращуючи мікроклімат у оселі, чи на робочому місці. При цьому він не потребує електроенергії та може бути розміщений на підвіконнях, на столі, чи навіть у шафі. 

Змінна таблетка (абсорбуючий картридж) ВОЛОЖКА™ (у комплекті) встановлюється на фіксатор під кришкою вологопоглинача. Активно поглинаючи вологу з повітря, картридж поступово перетворюється на рідину, що накопичується у ємності приладу. Утворений розчин не випаровується та, як і самі змінні таблетки, не має запаху. 

Після повного перетворення матеріалу картриджу на розчин, злийте його в унітаз та встановіть новий картридж. 
 

Маючи вагу всього 300 г, картридж ВОЛОЖКА™ поглинає до 450 г надлишкової вологи з повітря.
Дізнайтеся більше на сторінці товару.

Вологопоглинач ВОЛОЖКА™ простий та зручний у використанні. Він складається з трьох частин: кришки, фіксатора та ємності для накопичення утворюваного розчину. 

Кришка фіксується на ємності. Щоб зняти її, прокрутіть кришку проти годинникової стрілки та потягніть вгору. Щоб повернути її на місце, вставте розміщеними у її основі виступами у передбачені всередині ємності заглиблення та прокрутіть за годинниковою стрілкою.

Фіксатор поглинача вологи ВОЛОЖКА™ вільно знімається та встановлюється у ємності, для цього у ньому передбачений отвір зі змінним діаметром.

Ємність має заглиблення із внутрішньої сторони верхньої частини для фіксації кришки, а також стрижень, для утримування фіксатора. Верхня частина стрижня (меншого діаметру) призначена для утримування інших змінних картриджів ВОЛОЖКА™ ( у т.ч. картриджі ПЛАКУЧА ТРОЯНДА). 

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
Отзывы о компании Magnoliya
У этой компании еще нет отзывов. Будьте первыми.
Поделитесь своим мнением о качестве обслуживания компании.
Magnoliya
Киев
График работы
Поглинач вологи ВОЛОЖКА™ зі змінним картриджем 
В наличии
200 грн.
Чат с продавцом
+380 показать номер