Пеноблок Житомир - ПП Будпостач: газобетон и газоблок по оптовой цене в Киеве

Пеноблок Житомир

Под заказ
UA
1250 UAH 1 250 грн./куб.м
Оптовые цены
1 249 грн./куб.м от 20 куб.м
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
8 лет
на портале
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Житомирский комбинат силикатных изделий
Страна производитель Украина
Тип Пенобетонный блок
Тип блока Пористый
Плотность 550.0 (кг/м3)
Прочность на сжатие

Прочность – величина нагрузки на сжатие, выдерживаемое блоком.

3.0 (МПа)
Цвет Серый
Показать все
Описание

пеноблок житомир, пеноблоки житомир цена, газоблоки житомир,  силикатный завод в житомире,  купить пеноблоки в житомире, Цегла житомир, цегла силкатна житомир, газобетон житомир, кирпич силикатный житомир.

Пеноблок Житомир

Будівництво з піноблоку Житомирського на перший погляд аналогічно будівництву з цегли, але специфічна структура піноблоку вносить в технологію зведення стін деякі особливості. Щоб розібратися в них, доведеться докладно ознайомитися з тим, що таке ніздрюваті бетони і "з чим їх їдять". 

Чому обрали піноблок

Ніздрюватий бетон то есть газоблок житомирський являє собою різновид легкого бетону (щільністю менше 1800 кг / м 3) з рівномірно розподіленими за об'ємом сферичними порами діаметром 0,5-2 мм. Для виробництва бетону такого типу використовують ті ж складові, що і для звичайного бетону (цемент, кварцовий пісок і вода), але додають ще один компонент ― порообразователь, в якості якого можуть виступати різні речовини (наприклад, алюмінієва пудра). 

При додаванні порообразователя виникає реакція з виділенням газу, від чого суміш і стає пористою ― в результаті утворюється пористий газобетон. Якщо ж додають спеціальні пеноагенти, то виробляють спінення механічним способом ― виходить ніздрюватий пінобетон. Приготовлену такими способами масу заливають у форми великого розміру, а коли вона застигне, розпилюють на блоки. 

Пориста структура комірчастих бетонів визначає їх властивості. Оскільки повітря, що знаходиться в порах, сам по собі є хорошим теплоізолятором, ячеисто-бетонна стіна товщиною 30 см за своїми теплосберегающим характеристикам аналогічна цегляній кладці товщиною 1,7 м. А це означає, що такі стіни не потребують додаткового утеплення. Звукоізоляційні показники у газобетону приблизно в 10 разів вище, ніж у цегли. По вогнестійкості ― властивості зберігати при пожежі несучу здатність ― цей тип бетону теж займає вищі позиції, ніж цегла. 

Як відомо, цегляні стіни при пожежі втрачають міцність і руйнуються. Комірчасто-бетонні ж своїх міцнісних властивостей не втрачають ― при відновленні будинку досить зчистити кіптяву, заново звести дерев'яні конструкції, покрівлю та підремонтувати пошкоджену штукатурку. (Для довідки: під час випробувань зразки товщиною 1 см витримують температуру 800 ° С протягом 2 год без руйнування.) 

Пеноблок Житомир

 

Житомирська силікатна цегла

Житомирська силікатна цегла

 

За паропроникності ― здатності пропускати водяну пару, завжди присутній в повітрі житлових приміщень, ― пористі бетони наближаються до дерева, тому в будинках з них легко дихається, а мікроклімат близький до мікроклімату дерев'яного будинку. І плюс до того матеріал, вироблений з мінеральної сировини, не гниє, не горить і не розмокає у воді, чим вигідно відрізняється від дерева. 

Один блок стандартних розмірів (40 × 30 × 25 см) замінює кладку з 15 стандартних цеглин (25 × 12 × 6,5 см), що скорочує трудомісткість робіт і прискорює їх приблизно вчетверо. Мала щільність матеріалу (в середньому 600 кг / м3, що в три рази менше, ніж у цегли) дозволяє значно знизити транспортно-монтажні витрати. 

Пориста структура піноблоків полегшує їх механічну обробку. На відміну від звичайного бетону або цегли, такі блоки можна пиляти ручною пилкою, стругати, фрезерувати, свердлити, штраби, що полегшує зведення стін, прокладку комунікацій і внутрішню обробку. А от кріплення до пористого бетону віконних рам, дверних коробок та інших виробів і пристосувань звичайними дюбелями і тим більше цвяхами не забезпечує надійного з'єднання. Рекомендується застосовувати спеціальні дюбелі зі збільшеною распорной частиною. Аналогічні дюбелі слід використовувати і при установці кронштейнів (наприклад, для навісних меблів і техніки). 

Маємо зазначити, що використання у виробництві піноблоків різних порообразователей забезпечує різні властивості одержуваних матеріалів. Газобетон відрізняється значною наскрізний пористістю і газопроницаемостью (іншими словами, пори в його товщі з'єднані між собою "ходами"). Пінобетон менше вбирає атмосферну вологу, так як його пори замкнуті (ізольовані один від одного). Завдяки цій властивості він застосовується значно ширше газобетону. 

Оскільки газобетон житомирський поглинає вологу, необхідно захистити зовнішню поверхню стіни від впливу атмосферних опадів. 

Проте зробити це треба так, щоб не знизити паропроникність конструкції. В якості такого захисту можуть застосовуватися паропроникна штукатурка (з подальшим покриттям "дихаючої" фасадною фарбою) або облицювання цеглою, сайдингом. При цьому необхідно передбачити вентильований зазор між стіною і облицюванням. Якщо відмовитися від нього, тоді пар, що виходить з пористого бетону, не маючи можливості вибратися назовні, почне конденсуватися на поверхні розділу, а то і в товщі стін, що при замерзанні призведе до їх руйнування. Поверхні стін приміщень з підвищеною вологістю (ванна кімната, кухня) також вимагають захисту від вологи ― облицювання їх керамічною плиткою. 

Що стосується цінової сторони питання, то 1 м3 пінобетонних блоків розміром 40 × 30 × 25 см коштує близько $ 70 (з цієї кількості можна скласти близько 4 м2 стіни). Такий же обсяг стандартних керамічних цеглин М-125 обійдеться приблизно в $ 100 (це 2 м2 стіни в дві цеглини).

Кладка блоків.

Щоб розпиляти застиглу масу пористого бетону на блоки, вітчизняні заводи використовують різне обладнання. Саме його якість впливає на точність геометричних розмірів блоків. Вироби, які мають значні відхилення (± 3 мм і більше), при будівництві укладають на товстий шар (10-12 мм) цементно-піщаного розчину, що дозволяє компенсувати кривизну. Блоки з мінімальними відхиленнями розмірів (± 1 мм) можна монтувати на "клей" (спеціальний клеевідного розчин кладки для ніздрюватих бетонів; випускається у вигляді сухих дрібнодисперсних сумішей, зачиняються водою).

Товсті шви з цементно-піщаного розчину мають велику теплопровідність, ніж пористий бетон, і грають роль "містків холоду". У разі застосування "клею" шви в кладці виходять більш тонкими (1-2 мм проти 10-12 мм на розчині). Така стіна практично однорідна, тобто характеризується мінімальними втратами теплозберігаючих властивостей пористого бетону на швах. 

Кладка на "клей" володіє явним економічним перевагою. Звичайно, 1 кг "клею" дорожче, ніж 1 кг розчину, але при меншій товщині шва на кладку йде значно менший обсяг матеріалу ("клею"). У підсумку витрати виходять в середньому на 30% нижче, ніж при використанні цементно-піщаного розчину. Але ще раз повторимо: монтаж на "клей" допустимо тільки для блоків з відхиленнями розмірів ± 1 мм! 

Зараз для виробництва пінобетонних блоків застосовують більш якісне обладнання, ніж для виготовлення газобетонних, тому найчастіше зустрічаються саме пінобетонні блоки з допуском розмірів ± 1 мм. Не дивно, що на "клей" в основному монтують пінобетон. Зрозуміло, є і газобетонні блоки Житомирські з розмірами високої точності, але знайти їх на ринку складніше. 

Що ж, тепер, розібравшись в особливостях пінобетону, перейдемо безпосередньо до будівництва. 

"Фундаментальний" праця 

Проект передбачав спорудження збірного стрічкового фундаменту на монолітній залізобетонній плиті. 

Монолітна плита. Після розмітки на будмайданчику місця під фундамент з поверхні зняли рослинний шар грунту (для проведення ландшафтних робіт). Потім за допомогою екскаватора вирили котлован глибиною 1,7 м і остаточно вручну вирівняли його дно і стінки. Вийнятий при ритті грунт частково вивезли, частково залишили на ділянці, щоб використовувати для зворотної засипки готового фундаменту. 

Облаштування основи під опорну монолітну плиту почали з відсипки по всьому дну котловану шару піску товщиною приблизно 20 см з одночасною його трамбівкою (піщана подушка).

Наступний етап підготовки ― заливка поверх піщаної подушки бетону марки М100 шаром близько 15 см. Щоб уникнути утворення ухилів бетон при заливці ретельно вирівнювали по всій поверхні з використанням встановлених міток. Потім протягом двох днів бетону дали затвердіти, після чого поверх нього поклали трехслойную гідроізоляцію: шар бітумної мастики і два шари наплавляемого гідроізоляційного матеріалу "Техноеласт" ("ТехноНІКОЛЬ" ). Через добу, коли гідроізоляція "просохла", почали зводити опалубку для створення армованої залізобетонної плити завтовшки 30 см. В опалубку поклали зварної каркас з арматури А-III діаметром 12 мм і залили бетоном М200, після чого залишили на дві доби, щоб затвердів. 

Блоковий фундамент.

Фундаментні блоки ФБС (40 × 60 × 120 см) монтували за допомогою підйомного крана, а між собою скріплювали цементним розчином (всього поклали чотири ряди блоків). Попередньо викопали траншеї для підведення до будинку водопроводу і каналізації. При укладанні на опорну плиту блоків нижнього ряду між ними заздалегідь передбачили прямокутний отвір для необхідних труб. В цілях захисту від грунтової вологи стіни фундаменту покрили зовні двома шарами бітумної мастики. Після цього по горизонтальній поверхні фундаменту розстелили рулонную гідроізоляцію "Техноеласт" (щоб запобігти вбирання вологи з грунту через фундамент в несучі пінобетонні стіни). Потім поверх неї (вздовж блоків) виконали кілька рядів кладки шириною в дві цеглини. Загальна висота цокольного поверху склала 2,5 м. 

Цокольне перекриття.

Коли кладка просохла, на неї поклали панелі-перекриття з таким розрахунком, щоб ширина їх опорної площадки не перевищувала півтора цегли, але й не була менше ніж півцеглини. Пустотілі панелі-перекриття кріпили за допомогою автокрана на шар свежеуложенного вирівняного розчину. Торці плит стикували за системою "паз-гребінь". Шви між панелями заповнили цементним розчином з затиранням швів з боку стелі. Потім по периметру фундаменту торці і бокові сторони плит закрили полнотелим цеглою на розчині (завершальний ряд цеглин ліг врівень з поверхнею панелей). 

На закінчення в цокольному перекритті просвердлили отвори діаметром 200 мм для стояків опалення, водопроводу, каналізації та газової труби. Закінчивши ці роботи, приступили до спорудження стін будинку.

Блок за блоком.

Роботи зі зведення стін почали з кладки на розчин зовнішнього облицювання товщиною вполкірпіча. Матеріалом для цього послужив облицювальна цегла "Фагот" розміром 25 × 12 × 6,5 см (завод "ФАГОТ", Україна). Процес почали з кутів будинку, викладаючи цеглу з перев'язкою. 

Пеноблок Житомир

Список населених пунктів Житомирскій області, ми доставляємо, тут можна купити, дізнатіся Яка ціна на газоблок (газобетон), піноблок (пінобетон) з доставкою.

Андреевка, Андрушевка, Андрушки, Барановка, Белая Криница, Бердичев, Бехи, Бондари, Бондаривка, Броницкая Гута, Брусилов, Быковка, Быстрик, Васьковичи, Великие Коровинцы, Великие низгорцы, Вересы, Володарск-Волынский
Вышевичи, Ганнополь, Глубочица, Головино, Городница, Горщик, Гришковцы, Грозино, Гуйва, Гульск, Дзержинск, Довбыш
Должик, Дружба, Емильчино, Житомир, Заречаны, Ивановка, Иванополь, Ивашковка, Иршанск, Йосиповка, Каменный брод
Кирданы, Кишин, Кленовая, Клетчин, Корнин, Коростень, Коростышев, Котовка, Кочеров, Кошелевка, Крапивня, Крапивня
Красногорка, Краснополь, Крымок, Ксаверов, Липники, Лугины, Лужин, Любар, Малая Токаровка, Малин, Мамрин, Марьяновка, Мирное, Мирный, Миролюбовка, Мирополь, Народичи, Новая Боровая, Новоград-Волынский, Новогуйвинское, Новоозерянка, Новые Белокоровичи, Норинск, Овруч, Озерное, Олевск, Олекс, Олиевка, Ольшанка, Осыково, Парипсы, Перлявка, Першотравенск
Першотравневое, Пилиповичи, Подгородное, Полянка, Попельня, Попельня, Поромовка, Пристанционное, Пряжов, Радомышль, Романов, Ружин, с. Михайловка, Сингуры, Слободище, Станишовка, Старый солотвин, Стрижевка, Суслы, Тетеревка, Топильня, Ушомир, Ходаки, Червоноармейск, Червоногранитное, Червоное, Черняхов, Чижовка, Чоповичи, Чуднов, Шахворостовка, Швайковка, Щорсовка, Яблонец, Ярун.

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
84% положительных из 35 отзывов
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • 5
  Отлично
  Добридень! Замовляв у вас блоки для будівництва свого дома.Товар якісний, блоки цілі, що не биті і не розкришені. Був задоволений роботою менеджерів, доставці товару на вказаний мною адресу. Зробили дуже хороші знижки і я добре заощадив свої гроші. Дуже вдячний даною компанією і раджу її всім своїм знайомим. Надалі планую замовляти тільки у цій компанії. Надалі Предагаем збільшити знижку.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 4
  Хорошо
Пеноблок Житомир
Под заказ
1 250 грн./куб.м
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом