Пенобетон Киев купить - ПП Будпостач: газобетон и газоблок по оптовой цене в Киеве

Пенобетон Киев купить

Под заказ
UA
1180 UAH 1 180 грн./куб.м
Оптовые цены
1 179 грн./куб.м от 20 куб.м
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
8 лет
на портале
Быстрое
обслуживание
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Стоун
Страна производитель Украина
Тип Пенобетонный блок
Тип блока Пористый
Плотность 500.0 (кг/м3)
Морозостойкость

Морозостойкость — способность материала в насыщенном водой состоянии выдерживать многократное попеременное замораживание и оттаивание без видимых признаков разрушения и без значительного понижения прочности.

Используется обозначение: «F» с цифрами от 50 до 1000 (пример — F50), означающими количество циклов замерзания-оттаивания.

F25
Теплопроводность 0.15 (Вт/м °С)
Прочность на сжатие

Прочность – величина нагрузки на сжатие, выдерживаемое блоком.

2.0 (МПа)
Водопоглощение

Способность материала впитывать и удерживать в своих порах влагу.

25.0 (%)
Вес 21.0 (кг)
Цвет Серый
Показать все
Описание

пенобетон киеве купить, реализует пеноблок в Киеве по ценам от заводов производителей. Продаем пенобетонные блоки с доставкой по Киеву, Пеноблок, Пенобетон дешево, пенобетон киеве, пенобетон киев цена, пенобетонные блоки цена киев.

Пенобетон Киев купить

Вибираючи в якості основного будівельного матеріалу піноблок, ми обгрунтовуємо свій вибір деякими моментами і намагаємося, щоб вони були об'єктивні і включали в себе як переваги, так і недоліки виробу.

ПРАВИЛЬНА РЕАКЦІЯ НА МІНУСИ піноблоків

Тільки так ми зможемо точно зрозуміти, наскільки будматеріал підходить нам за всіма параметрами, розглядаючи і плюси і мінуси.
Давайте в нижчеподаній статті ми з вами розглянемо не тільки сам матеріал, але й будови, з нього побудовані, побачимо всі недоліки будинків з піноблоків, а також обговорюємо і плюси, яких все ж більше!

Що таке піноблок

Перед тим як починати шукати плюси і мінуси, давайте визначимося з самим виробом. Піноблок ― це стіновий камінь, який характеризується пористої, комірчастою структурою.

Отримує він ці властивості в силу технологій виробництва, в якій беруть участь такі складові:

 1. Простий цементний розчин.
 2. Кар'єрний пісок.
 3. Піноутворювач.

В принципі, можна сказати, що цей стіновий камінь є різновидом пінобетону.
Переходячи до властивостей ПІНОБЛОЧНИХ каменю, ми просто нейтрально відзначимо їх все, не виділяючи недоліки піноблоку чи переваги. Всі по суті і по факту.

 

Пенобетон Киев купить

Отже, піноблоки:

Не володіють високою міцністю. Втім, їх щільність дозволяють нам зводити будинок до трьох поверхів у висоту. Тобто вони відмінно підходять саме для малоповерхового будівництва.

Володіють відмінними теплоізоляційними показниками. Цей момент не може бути непомітним, адже від нього залежить багато важливих нюансів, починаючи від методу утеплення і закінчуючи системою опалення. Теплопровідність піноблоку від 0,10 до 0, 38 Вт / (м * ° С).

Морозостійкість може доходити до F 50, це досить високий показник, однак стосовно до пінобетону цікаво інше. Величезна кількість пір в тілі стінового каменю дозволяє воді знаходити масу ходів для міграції, і замерзання, відповідно вона не руйнує матеріал при розширенні.

При великій кількості пір, ми маємо можливість говорити про високі звукоізоляційних якостях. Пори, заповнені повітрям, і тут визначають характеристики виробу.

Вологостійкість. Цілісний блок практично не дає можливості вологи проникнути в тіло, так як пори у нього всі закриті. Цікаво, але інструкція виготовлення піноблоку по ГОСТу дозволяє виробу взагалі перебувати у воді більше 7 діб.

Гігроскопічність. Це можливість блоку «дихати», через нього водяна пара проходить з приміщень назовні, і треба сказати, що це чудова особливість вироби.

Природно, вогнестійкість. Блоки не горять і не підтримують полум'я, матеріал протягом 8:00 готовий чинити опір відкритого вогню.
Однорідність структури. Цей момент точно можна віднести до плюса, адже така структура дозволяє проводити всі необхідні маніпуляції з блоком, пиляння, свердління і т.д.

 

Пенобетон Киев купить

Що щодо будинку.

А ось тут починається найцікавіше, адже судячи за всіма властивостями, які ми описали, пінобетон практично не володіє слабкими сторонами. Недарма більшість фахівців в один голос виділяють матеріал, як цілком гідний конкурент всім традиційним будматеріалів.
Тим не менш, є і деякі недоліки будинку з піноблоків, які ми зараз і позначимо:

Низька міцність. Цей момент відразу впадає в очі, і стосується він не тільки неможливості використання стінового блоку в будівництві висотних будівель. При розрахунках і власного будинку, цей момент так само враховується, особливо якщо мова про декілька бетонних перекриттях і трьох поверхах.

Всі чудові теплоізоляційні якості виробу моментально випаровуються, якщо ми не витримуємо тонкий шов при кладці. Утворюються містки холоду, які й псують всі позитивні моменти стін.
Незважаючи на те, що ми практично всі можемо своїми руками побудувати, не всі типи обробки підійдуть для облицювання

ПІНОБЛОЧНИХ будинку. В силу гігроскопічності, ми змушені вибирати тільки варіанти облицювання, яка буде залишати зазор між стінний і облицюванням.

Треба відзначити і можливість зміни в структурі самого пінобетону. Цей варіант зустрічається вкрай рідко, проте іноді може відбутися хімічна реакція при взаємодії вуглекислого газу і цементного складу, що призводить до утворення крейди, і відповідно до крихкості блоку.

А як щодо того, щоб розглянути перевага піноблоків? Тут все набагато простіше, тому що ми вже у властивостях практично всі описали.
Можна просто зробити кілька доповнень, в числі яких обов'язково буде простота в роботі. Справа в тому, що піноблок має габарити набагато більше, ніж стандартний цегла, це 200х300х600 мм, тобто 20 см в ширину, 30 у висоту і 60 в довжину, і класти такий блок набагато зручніше, навіть не володіючи спеціальними навичками.

Ще одним явною перевагою, особливо на тлі того, що воно якраз і в мінус часто вписується, є вага виробу. Він коливається в межах 11 кг, а тепер давайте подумаємо наскільки це важливо при влаштуванні основи під будинок.
Таким чином, недолік у вазі, міцності, який не дозволяє нам будувати висотний будинок, в малоповерховому будівництві навпаки, виражається в плюс.

Ще раз відзначимо теплоізоляційні якості, це важливо при тому, що вони дозволяють, по-перше будуватися в багатьох кліматичних зонах, а по-друге зовсім інакше розраховувати багато моментів.

 

Важливо! При стандартній товщині в 20 см, піноблок здатний по теплоізоляції замінити цегляну стіну товщиною в 3-4 рази більше!


Крім величезної економії на самому матеріалі і на утепленні, ми зовсім по-іншому будемо розраховувати і систему опалення для всього будинку, а це ще один пункт в переваги і плюси вироби.

І закінчуючи розмову про перевагу, ми відзначимо гігроскопічність, про яку вже встигли сказати у властивостях матеріалу, проте для нас вона цікава тим, що дозволяють атмосфері в приміщеннях постійно бути свіжою.
Таку властивість має деревина, але це природний матеріал, а піноблок ― похідне від декількох змішаних компонентів, так що можливість постійно дихати чистим повітрям, це величезний плюс вироби.

 

Пенобетон Киев купить

ВИСНОВОК.

Як ми бачимо, досить складно знайти дійсно явні недоліки в матеріалі, який ми вибрали для дому. В основному вони можуть бути саме в структурі пінобетону, тому що, як ми вже сказали, у разі зміни структури, стіновий камінь може втратити міцність.
Наскільки це погано в кладці? В принципі, якщо мова про декілька штуках, проблем не буде, а от якщо великий відсоток несучої конструкції зазнає змін, то ціна реконструкції та ремонту будівлі, виявиться, звичайно, високою.

В іншому ж працювати з матеріалом ― одне задоволення, а в представленому відео в цій статті ви знайдете додаткову інформацію з даної теми.

 

Пенобетон Киев купить

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
84% положительных из 35 отзывов
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • 5
  Отлично
  Добридень! Замовляв у вас блоки для будівництва свого дома.Товар якісний, блоки цілі, що не биті і не розкришені. Був задоволений роботою менеджерів, доставці товару на вказаний мною адресу. Зробили дуже хороші знижки і я добре заощадив свої гроші. Дуже вдячний даною компанією і раджу її всім своїм знайомим. Надалі планую замовляти тільки у цій компанії. Надалі Предагаем збільшити знижку.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 4
  Хорошо
Пенобетон Киев купить
Под заказ
1 180 грн./куб.м
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом