Пеноблоки цена за штуку в кременчуге - ПП Будпостач: газобетон и газоблок по оптовой цене в Киеве

Пеноблоки цена за штуку в кременчуге

Под заказ
UA
51.12 UAH 51,12 грн.
Оптовые цены
51,11 грн. от 500 шт.
Количество:
Купить в 1 клик
Пример: +38 039 1234567
+380 показать номер
Чат с продавцом
Добавить в избранное
Достижения продавца
8 лет
на портале
Способы оплаты
Наличными, Безналичный расчет
Способы доставки
Самовывоз
Характеристики
Основные
Производитель

Бренд, торговая марка или название предприятия-производителя, под знаком которого изготовлен товар. «Собственное производство» означает, что товар изготовлен продавцом либо не сертифицирован.

Купянский силикатный завод
Страна производитель Украина
Тип Пенобетонный блок
Тип блока Пористый
Плотность 600.0 (кг/м3)
Морозостойкость

Морозостойкость — способность материала в насыщенном водой состоянии выдерживать многократное попеременное замораживание и оттаивание без видимых признаков разрушения и без значительного понижения прочности.

Используется обозначение: «F» с цифрами от 50 до 1000 (пример — F50), означающими количество циклов замерзания-оттаивания.

F30
Теплопроводность 0.2 (Вт/м °С)
Прочность на сжатие

Прочность – величина нагрузки на сжатие, выдерживаемое блоком.

3.0 (МПа)
Водопоглощение

Способность материала впитывать и удерживать в своих порах влагу.

29.0 (%)
Вес 25.0 (кг)
Показать все
Описание

Пеноблоки цена за штуку в кременчуге

Пеноблоки цена за штуку в Кременчуге

Піноблоки: розміри і ціна за штуку Кременчуг

Стикаючись з необхідністю покупки будівельних матеріалів, ми, природно, хочемо зробити оптимальний вибір по співвідношенню ціни і якості. Надмірна економія на будівельних матеріалах може привести до вкрай серйозних наслідків, тому купувати піноблоки варто тільки у перевірених виробників. Якщо ви вибрали для будівництва вашого будинку пінобетонні блоки, дізнавшись, яка їх ціна за штуку, ви зможете краще уявити собі, в яку суму вам обійдеться будівництво.


Отже, від чого ж залежить ціна на фундаментні блоки? Перш за все, від їх властивостей. Чим вище у блоків щільність, міцність і чим нижче теплопровідність, тим дорожче вони коштуватимуть. Ціна вище через великий вміст у складі цементу, і це цілком закономірно: чим більше цементу в піноблоках, тим вони міцніше і надійніше. Крім того, слід пам'ятати, що для кладки доведеться використовувати спеціальний розчин, вартість якого теж повинна бути включена в загальну ціну будівництва.

Має значення і розмір піноблоків. Виробники виготовляють блоки різного розміру в залежності від призначення блоків. Саме виходячи з розмірів (довжина, ширина, висота) розраховується ціна. Щоб дізнатися, яка ціна за штуку на піноблоки різних розмірів, необхідно знати:

 • марку бетону (у різних виробників різна вартість матеріалу);
 • щільність (чим вона більша, тим вище ціна);
 • кількість штук в піддоні (піноблоки зазвичай поставляються в піддонах великими партіями для зручності перевезення. На піддоні поміщається 1 куб. м матеріалу).

В інтернет-магазині нашої компанії ви можете замовити будь-яку кількість піноблоків з доставкою по Кременчуге. Також на сайті показано, як розрахувати, скільки буде коштувати піноблок за штуку в гривнях. Щоб отримати професійну консультацію фахівця, достатньо зателефонувати за вказаним на сайті телефоном

Як вибирати пінобетонні блоки

Як і будь-який будівельний матеріал, пінобетон потрібно вміти вибрати. Для цього потрібно звернути увагу на деякі нюанси цього матеріалу.

1.Пенобетонние блоки не повинні бути дуже ламкими. Якщо маленький шматочок пінобетону при розтиранні в руках перетвориться в порошок, то це буде свідчити про те, що при виробництві використовувався не якісний цемент або порушена технологія виробництва пінобетону.

2.Мінімальная міцність піноблоку повинна бути 15кг / см2, при меншій щільності матеріалу над міцністю будинку нависає загроза.

3.Обратіте увагу, що структура блоку повинна бути однорідною з усіх боків. Бульбашки повинні бути розподілені рівномірно, а їх форма повинна бути ідеально круглої.

4.Все піноблоки повинні бути однакового розміру, їх стінки повинні ідеально підходити один одному.

5.Обратіте увагу на упаковку. Хороший виробник завжди упакує піноблоки, адже тоді їх можна без побоювань зберігати при будь-яких умовах.

6.На стінках пінобетонних блоків не повинно залишатися мастила, інакше при укладанні ви зустрінете безліч проблем.

7. Купуйте матеріал в спеціалізованих будівельних магазинах.

Піноблоки ціна за м3 в Кременчуге

Перш ніж приступати до будівництва будинку, необхідно зрозуміти, який будівельний матеріал буде вигідніше для вас. При цьому не можна орієнтуватися тільки на ціну самого матеріалу, тому що в процесі будівництва може виявитися, що його монтаж зажадає додаткових витрат, наприклад, на розчин для укладання або на протипожежну і вологостійку просочення. Таким чином, загальна собівартість будівництва виявиться більше, ніж якщо б ви замовили матеріал дорожчий сам по собі, але менш витратний у використанні.
 
Пінобетон, газобетон і газосилікату є дуже популярними будівельними матеріалами, які особливо часто використовуються для зведення заміської нерухомості, стінових конструкцій і перегородок. Але хоча всі вони виробляються з пористого бетону і досить близькі за своїми характеристиками, у них є відмінності, які проявляються в складі і технології виготовлення. Природно, що ці відмінності істотно впливають на вартість матеріалу. Блоки з газосилікату при тій же міцності менш щільні і дають менше навантаження на фундамент будівлі. Піноблоки відрізняються простотою у виготовленні. Їх можна виготовити навіть безпосередньо на будівельному майданчику, в той час як газосиликатні блоки виробляються тільки в промислових умовах. І укладати піноблоки в стіни дуже просто, так що з точки зору економічності вони краще.

Розрахунок ціни

Як правило, ціна на піноблоки розраховується за м3. Ціна буде різною в залежності від ряду факторів:

 • Виробники. Найкраще купувати піноблоки у тих, хто себе вже зарекомендував на ринку. Існує багато випадкових фірм, що пропонують піноблоки за набагато нижчою, ніж зазвичай, ціною. Але хіба може покупець при цьому бути впевненим в якості їх продукції?
 • Розмір. Знаючи його і кількість піноблоків в кубі, ви зможете обчислити, якою буде вартість одного квадратного метра піноблоків певного розміру.
 • Густина. Вона теж впливає на ціну. Чим більше щільність, тим вище ціна.

На сайті нашої компанії є прайс, в якому зазначено, скільки будуть коштувати піноблоки різної щільності, марки бетону і розміру. У прайсі вказуються ціни за один піноблок і за м3.

Купівля у нас

Наша компанія займається продажем піноблоків в Кременчузі вже не один рік. Звернувшись до нас, ви купите вироби з найвищими якісними характеристиками. Ви можете самі підрахувати, скільки вам потрібно піноблоків, і їх приблизну вартість, або звернутися за допомогою до консультантів, перш ніж зробити замовлення.

Аерок - вагомий аргумент у боротьбі за репутацію газобетону!

Вас досі терзають сумніви при виборі бренду газобетонних блоків? Думаєте, що різниця тільки в ціні? Тоді готуйтеся підняти на поверхню всі підводні камені низької вартості газоблоків і дізнатися, як  допоможе Вам заощадити тисячі рублів на будівництві будинку.

Рецепт успіху Блоку. Важливі факти від експертів!

Перед тим як розкривати секрет виробництва Аерок Блоку приділіть 1 хвилину для по-справжньому важливою інформацією. Ніздрюватий бетон буває двох видів: автоклавний і неавтоклавний. Прикупивши недорогих портативних установок, дрібні підприємці, «народні умільці», заважають неавтоклавний пінобетон і запевняють споживача в тому, що їх блоки з легкістю витримують панелі перекриття. Грубе порушення дозування, перемішування суміші лопатами і повна відсутність лабораторного контролю - головні недоліки виробництва неавтоклавного піноблоку, який покривається тріщинами вже по шляху до будівельній ділянці. На прохання надати сертифікат Вам зроблять великі очі і мило посміхнуться.

У автоклавном газобетоні радує один важливий плюс - його виробництво здійснюється в заводських промислових умовах на німецькому обладнанні фірми WEHRHAHN. На заводі «Аерок Березань» всі етапи виробництва піддаються ретельному контролю, який гарантує суворе відповідність виробів вимогам ГОСТ і всім європейським стандартам.

Правильна технологія виготовлення Блоку виглядає так:

 • Сертифіковані блоки порадують Вас неперевершеною якістю! Ретельний вибір сировини. Виробництво ніздрюватих блоків на заводі «аерок» здійснюється з використанням екологічно чистих і безпечних для здоров'я матеріалів: цементу, піску або золи, ангідриту (гіпсу), вапна і алюмінієвого порошку.
 • Приготування суміші. Всі інгредієнти ретельно дозуються із застосуванням автоматизованого обладнання і перемішуються, що гарантує стабільність фізичних показників газоблоків.
 • Точна різання. Після того, як суміш збільшується в розмірах, виконується різання затверділої маси надтонкими сталевими струнами, тому газобетонні блоки  мають ідеальні монтажні параметри.
 • Обробка в автоклаві. Після приміщення в спеціальні печі-автоклави блоки, купити які на нашому сайті можна в один клік, набувають свої унікальні властивості в умовах високої вологості під впливом тиску і температури 180-190 ° C.
 • Якісна упаковка. Для збереження всіх якостей газобетонні блоки фасуються в спеціальну термоусадочну плівку. Тому аерок блок купити в Полтаві та Кременчузі можна з гарною схоронністю і цілими крайками.

Ми допоможемо Вам підібрати оптимальні блоки для кладки - досить замовити зворотний дзвінок прямо зараз!
замовити дзвінок

10 переваг дійсно якісного газобетону

Ми не тільки говоримо правду про свою продукцію, але і пропонуємо своїм покупцям самостійно розрахувати свою вигоду на калькуляторі. Отже, читайте далі чому, здавалося б, не найдешевший аерок блок економічно вигідний для Вашої будівництва!

Легка вага. Стандартний блок щільністю Д500, виготовлений по ГОСТ має масу 30,5 кг і по теплопровідності легко може замінити цегляну стіну товщиною 64 см з 28 цегли вагою в 120 кг. Завдяки великим розмірам блоку і незначному вазі витрати монтаж скорочуються до 40%, а час будівництва зменшується в 5-7 разів!

Екологічність. Автоклавний газобетон за екологічними показниками прирівнюється до деревини, але при цьому не гниє і не старіє. Радіаційний фон газобетону не більше 9-11 мкр / год (що в 2 рази менше ніж у цегли), тому аерок блок, ціна якого приваблює забудовників, абсолютно безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Будинок, побудований з блоків аероку, буде теплим і уютним ниізька теплопровідність. Завдяки повітряним бульбашок, що займає до 85% матеріалу забезпечуються високі теплоізоляційні властивості (коефіцієнт теплопровідності - 0,12 Вт / м ° С), що дозволяє зменшити шар фасадної теплоізоляції і знизити витрати на опалення до 30%.

Феноменальна морозостійкість. При дотриманні технології монтажу аерок блоку здатний витримати більше 200 циклів попеременной заморозки-розморозки, що пояснюється наявністю мікроскопічних пір, в які при замерзанні витісняється вода і лід. При цьому сам матеріал не руйнується.

Чудова звукоізоляція. За рахунок мелкопористой структури газобетонний блок може гасити до 50 дБ повітряного і ударного шуму. Його звукоізоляційний показник в 10 разів вище, ніж у цегли.

Пожежна безпека. Газобетон не боїться вогню і відноситься до категорії негорючих (клас горючості НГ), витримує односторонню дію вогню протягом 5-7 годин. Це забезпечує надійний захист житла від пожежі і поширення полум'я.

Фантастична міцність. Завдяки обробці в автоклавних печах Блок набирає надзвичайну міцність відразу при сходженні з конвеєра. При низькій об'ємній масі в 500 кг / м3 - міцність на стиск газобетону Аерок товщиною 400 мм становить 35-40 кгс / см3. Дана властивість дозволяє зводити будинки з несучими стінами до трьох поверхів або багатоповерхові будинки, якщо говорити про каркасно-монолітному будівництві.

Зверніть увагу! Ми рекомендуємо зводити перегородки в будинку використовуючи аерок щільністю 500 кг / м3 товщиною 100мм з-за його високих міцнісних якостей (кращий показник в своєму класі на виривання з базового підстави (D500, B3,5) - 7,21 кН)

Будівництво будинку з газобетона

Практічность. Газобетонні блоки аерок підлягають практично всім видам обробки: їх можна стругати, пиляти, свердлити і фрезерувати з використанням простих інструментів, що застосовуються для обробки деревини. Потрібен поворот на 38 градусів? Озбройтеся транспортиром, олівцем і пилкою - блок з кутом між гранями 38 градусів буде готовий через 30 секунд.

Ідеальна геометрія. Завдяки сучасному високотехнологічному устаткуванню блок виробляється з точною геометрією (похибкою ± 1 мм) і відсутністю усадки в процесі експлуатації. Відхилення настільки мінімальні, що клей можна наносити шаром в 1 см і заощадити на цементної суміші в 3 рази. Крім того, така стіна ідеально підходить під чистову обробку, не чекаючи, поки будинок вистоїться.

Низька гігроскопічность.Несмотря на високу пористість автоклавного газобетону аероку на відміну від деревини дуже швидко висихає і не жолобиться, навіть якщо пролежить під проливним дощем. Завдяки перекриттю капілярів сферичними порами газобетон на відміну від цегли не "всмоктує» воду, а значить, не втрачає своїх експлуатаційних властивостей.

Незважаючи на унікальні характеристики Ель блоку, рекомендується облицьовувати стіни будь-яким декоративним матеріалом: обшити вагонкою, сайдингом, декоративним каменем або облаштувати навісний вентильований фасад.

Сподіваємося, що викладена вище інформація дозволить Вам дізнатися про матеріал Блок набагато більше. Якщо ж Ви твердо вирішили купити Аерок, або не можете визначитися з потрібною маркою газобетону для Вашого будівництва, сміливо набирайте номер +38067-548-64-12 уже зараз, або замовляйте послуги по кладці всього в один клік!

Список населених пунктів Полтавській області

Ми доставляємо, тут можна купити, дізнатіся Яка ціна на газоблок (газобетон), піноблок (пінобетон) з доставкою.

Абазовка, Артемовка, Белики, Биологичное, Божковское, Борки, Бутенки, Великая Багачка, Великая круча, Великие крынки, Гадяч, Галяво, Глобино, Гоголево, Гожулы, Горбаневка, Градижск, Гребенка, Дашковка, Диканька, Жовтневое, Зализничное, Засулье, Зеньков, Калайдинцы, Камышня, Карловка, Кобеляки, Ковалевка, Козельщина, Комсомольск, Копылы, Котельва, Кременчуг, Кротенки, Лазорки, Ланна., Лелюховка, Лохвица, Лубны, Лутовиновка, Марьяновка, Машевка, Миргород, Млыны
Нехвороща, Новая Галещина, Новоаврамовка, Новоореховка, Новооржицкое, Новые Санжары, Озера, Онишки, Опошня, Ореховка, Оржица, Пески, Песчаное, Петровка-роменская, Пирятин, Покровская богачка, Полтава, Поповка, Потоки, Пришиб, Радянское, Ракитное, Рассошенцы, Решетиловка, Светлогорское, Святиловка, Селещина, Семеновка, Терешки, Устивица, Халтурино, Халтурино, Хорол, Червонозаводское, Чернухи, Чечелево, Чутово, Шишаки, Шкурупиевка, Щербани, Яреськи

ПП Будпостач

Полтавская область

В Полтавской области 25 районов:

Великобагачанский район, Гадячский район, Глобинский район, Гребенковский район, Диканьский район, Зеньковский район
Карловский район, Кобелякский район, Козельщинский район, Котелевский район, Кременчугский район, Лохвицкий район
Лубенский район, Машевский район, Миргородский район, Новосанжарский район, Оржицкий район, Пирятинский район
Полтавский район, Решетиловский район, Семёновский район, Хорольский район, Чернухинский район, Чутовский район
Шишацкий район.

Районы

Великобагачанский • Гадячский • Глобинский • Гребёнковский • Диканьский • Зеньковский • Карловский • Кобелякский • Козельщинский • Котелевский • Кременчугский • Лохвицкий • Лубенский • Машевский • Миргородский • Новосанжарский • Оржицкий • Пирятинский • Полтавский • Решетиловский • Семёновский • Хорольский • Чернухинский • Чутовский • Шишацкий

Города

Гадяч • Глобино • Гребёнка • Зеньков • Карловка • Кобеляки • Комсомольск • Кременчуг • Лохвица • Лубны • Миргород • Пирятин • Полтава • Хорол • Червонозаводское

Пгт

Артёмовка • Белики • Великая Багачка • Гоголево • Градижск • Диканька • Козельщина • Камышня • Котельва • Машевка • Новая Галещина • Новооржицкое • Новые Санжары • Опошня • Оржица • Решетиловка • Ромодан • Семёновка • Чернухи • Чутово • Шишаки

Отзывы о товаре
Об этом товаре пока что нет отзывов.
Вы можете оставить первый отзыв.
84% положительных из 35 отзывов
Актуальность цены 0%
Актуальность наличия 0%
Актуальность описания 0%
Выполнение заказа в срок 0%
 • 5
  Отлично
  Добридень! Замовляв у вас блоки для будівництва свого дома.Товар якісний, блоки цілі, що не биті і не розкришені. Був задоволений роботою менеджерів, доставці товару на вказаний мною адресу. Зробили дуже хороші знижки і я добре заощадив свої гроші. Дуже вдячний даною компанією і раджу її всім своїм знайомим. Надалі планую замовляти тільки у цій компанії. Надалі Предагаем збільшити знижку.
  • Заказ выполнен вовремя
  • Цена актуальна
  • Наличие актуально
  • Описание актуально
 • 4
  Хорошо
Пеноблоки цена за штуку в кременчуге
Под заказ
51,12 грн.
+380 показать номер
Перезвоните мне
Чат с продавцом